Стартує капітальний ремонт мостового переходу через річку Малехівка  у селі Малехів

До уваги водіїв! Від завтра, 15 серпня 2023 року, стартує капітальний ремонт мостового переходу через річку Малехівка на автомобільній дорозі М-06-07 Київ – Чоп (Східний під’їзд до міста Львова) у Малехові.

У  зв’язку із ремонтом моста буде закритий  проїзд на Східному під’їзді до міста Львова.

Об’їзд ділянки ремонту через кільцеву дорогу міста Львова. Для легкового транспорту діятиме ще один альтернативний маршрут через населені пункти Дубляни та Великі Грибовичі.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Львіській області,  в  процесі ремонту будуть проведені  такі роботи:

– демонтаж  конструкції аварійного мосту;

– перевлаштування інженерних мереж;

– встановлення  буронабивної палі під конструкції опор;

– влаштування  опори мосту;

– укладання балки прогонових будов та залізобетонну плиту;

– влаштування  тротуарів;

– забезпечення  гідроізоляції та водовідведення;

– устелення  шарів асфальтобетонного дорожнього покриття;

– встановлення  бар’єрного та перильного огородження;

– нанесення  горизонтальної  розмітки та встановлення  дорожних знаків.

Відповідно до проєкту також  розширять  споруду до 19,2 метрів і влаштують  дві смуги в одному напрямку. Завдяки демпферній системі розподілять зустрічні транспортні потоки. А також з обох сторін влаштують  підходи до переправи.

Завершити ремонт моста заплановано наприкінці цієї осені.

Радимо водіям заздалегідь планувати свій маршрут та дотримуватися вимог встановлених тимчасових дорожніх знаків.