Стартувала масштабна акція з висадки дерев «Створюємо ліси разом», яку започаткували Міндовкілля спільно з Держлісагентством України.

Акція відбувається в межах програми Президента України «Зелена країна» та з метою допомоги підопічним фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям, адже як зазначають організатори, – здорові діти і зелена країна – це майбутнє України.

Кожна людина, яка братиме участь в акції матиме можливість зробити благодійний внесок у розмірі 50 грн за одне висаджене дерево і у такий спосіб допомогти онкохворим дітям.

Зазначаємо, що лісівники надаватимуть саджанці безкоштовно, тому всі кошти одразу йтимуть на користь підопічних фонду.

Крім благодійної акції, на сайті «Зелена країна» https://zelenakraina.gov.ua можна зареєструватися і долучитися до висадки лісу у своєму регіоні. Під час висадки лісівники нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.

Довідково:

Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія», який відбувся у червні 2021 року, підписав Указ про старт проєкту «Зелена країна», метою якого є збільшення протягом 10 років площі лісів країни на 1 мільйон гектарів, а для цього – в найближчі три роки висадити 1 мільярд дерев.

Детальніше про умови акції можна дізнатися також на сайті «Зелена країна».