k2FtbBdWr1

Стартували Спортивні ігри Львівщини: хто переміг у бадмінтоні

У суботу, 12 лютого, стартували Спортивні ігри Львівщини. Це комплексні спортивні змагання, що щорічно відбуваються серед збірних команд територіальних громад області. Найкращих визначають серед дорослих, ветеранів та людей з інвалідністю у 16 видах спорту та в загальному заліку.  

Приймають змагання різні громади впродовж року, а організовує їх Львівський обласний центр «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОДА.

«Цей проєкт для нас є своєрідним лакмусовим папірцем, який показує, в яких громадах є люди, які люблять спорт, а де є ті, які готові організовувати процес та працювати для розвитку масового спорту у своїй громаді. Бо в іншому випадку будувати в цій громаді нові спортивні майданчики, стадіони чи басейни немає сенсу. Об’єкт має цінність лише тоді, коли на ньому є кому займатись. До прикладу, Самбір, де ми реконструювали стадіон, сьогодні є переможцем Спортивних Ігор Львівщини за підсумками минулого року і вже планує проведення схожих змагань у себе», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Першим видом програми традиційно став бадмінтон. Змагання відбулись у Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі. За медалі боролись 80 учасників, що виступали у складі 21 команда серед дорослих та 15 команд ветеранів.

Переможці серед дорослих та ветеранів стали команди одних й тих же громад. Золото забрали бадмінтоністи Львівської громади, срібло – у трускавчан, а бронза – у стриян. У десятку найсильніших аткож увійшли спортсмени Судововишнянської, Пустомитівської, Дрогобицької, Бродівської, Жовківської, Бориславської та Самбірської громад.

Наступним видом програми стане сімейний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім‘я». Змагання відбудуться у Пустомитах у березні. Кожну громаду представлятимуть по 2 родини, також зможуть позмагатись сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю. Попередньо у громадах проведуть відбіркові змагання.

Нагадаємо, наприкінці минулого року призерів та переможців обласних комплексних Ігор Львівщини відзначив ексклюзивними нагородами та подяками голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.