k2FtbBdWr1

У Кам’янка-Бузькій ДПІ податківці та платники обговорили податкові новації

Чергова зустріч податківців із платниками податків нещодавно відбулася в Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області.

Під час зібрання фахівці ДПІ розповіли про податкові новації, нагадали про можливість легалізувати активи в рамках податкової амністії та скористатися податковою знижкою до 31 грудня 2022 року за 2021 рік.

Також присутніх було проінформовано про доцільність використання електронних сервісів податкової служби. «За допомогою Електронного кабінету користувачі мають можливість не лише подати звітність, заяви, а й перевірити своєчасність сплати податкових платежів, стан нарахування податків тощо», – роз’яснив посадовець.

ІПодатківці нагадали про необхідність своєчасної сплати земельної плати та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Адже це важливі надходження, які спрямовуються до місцевих бюджетів у повному обсязі та використовуються на розвиток  інфраструктури населених пунктів. На завершення були надані відповіді на запитання учасників зустрічі

Spread the love