k2FtbBdWr1

Створення сил територіальної оборони на Львівщині: Збройні Сили запрошують на службу за контрактом

З 1 січня 2022 року в Україні набув чинності Закон України “Про основи національного спротиву». Важливою його складовою є територіальна оборона, рух опору та підготовка громадян України до національного спротиву. 

Як виглядатиме створення сил територіальної оборони на Львівщині? Хто може зголоситися і як?

На Львівщині дислокується 103 окрема бригада Сил територіальної оборони, до якої належать 7 батальйонів територіальної оборони Збройних Сил України. Їх управління будуть розгорнуті найближчими тижнями, відповідно, у семи районах області.

Записатися до лав сил територіальної оборони означає вступити на військову службу за контрактом в резерві.

Для цього громадянам України потрібно:

  • мати від 18 до 57 років;
  • звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де Вам підкажуть усі подальші кроки.

Як зазначив очільник області Максим Козицький, з огляду на нинішній рівень погроз з боку північно-східного ворога, підрозділи територіальної оборони в областях мають бути розгорнуті у пришвидшені терміни.

Детальна інформація – за адресою:  м.Львів, вул. Ів.Франка, 25, або за одним із номерів: (096) 080-69-87 чи (066) 829-04-34.

Служба за контрактом у силах тероборони відбувається таким чином:

– без відриву від звичайного життя;
– раз на місяць відбуваються навчання вогневої, тактичної, інженерної підготовки та тактичної медицини. До навчань залучають інструкторів з бойовим досвідом;
– за бажанням, можна пройти навчальні збори та курси підвищення кваліфікації тільки у своєму підрозділі;
– при введенні воєнного стану, резервісти батальйонів територіальної оборони знають, в який підрозділ, на яку посаду йдуть та які завдання виконує їхній підрозділ на території Львівщини.