Свято спорту та розваг: у СТРЦ «SPARTAK» відбувся благодійний проект з вільної боротьби SPORT2WIN

Відвідувачі заходу могли взяти участь у розминці від представниці спортивного клубу ProBig, побачити показові виступи борців АСК «Спартак» та матчеві зустрічі борців АСК «Спартак» з борцями із різних клубів та регіонів.

Відтак, розминку провадила Вікторія Майстренко, чемпіонка України з легкої атлетики.

Під час показового виступу борці АСК «Спартак» продемонстрували акробатичні та борцівські елементи, аби заохотити дітей приєднатися до секцій з вільної боротьби🤼

У матчевих зустрічах борці спортивного клубу «Спартак» протистояли борцям із Тернопільської, Закарпатської та Львіської областей. Вони показали гідний рівень боротьби.

✅ Організатори заходу: АСК «Спартак» та Львівська районна державна адміністрація за підтримки Lviv Wrestling Association, Управління спорту Львова та Відділення НОК України у Львівській області.

🤝Дякуємо за сприяння СТРЦ Спартак, готелю «Львів», мережі магазинів канцелярських товарів «Akvarel», Snack & Burgers, КЗ “ДЮСШ ім. П. Короля”.