k2FtbBdWr1

Ситуація на фронті станом на ранок 14 серпня

На Харківському напрямку окупанти продовжують обстріли зі ствольної та реактивної артилерії по лінії зіткнення, ведуть повітряну розвідку БпЛА.

Ворог намагався здійснити розвідку боєм у районі населеного пункту Питомник, успіху не мав, зазнав втрат та відійшов. Завдав авіаційних ударів біля Перемоги, Ртищівки та Питомника. Вживає заходи із логістичного забезпечення підрозділів та поповнення втрат.

На Слов’янському напрямку противник здійснював вогневе ураження з танків та реактивної артилерії неподалік Бражківки, Богородичного і Долини. В районі Долини намагався прорвати оборону наших підрозділів. Безглуздий штурм українські воїни відбили.

На Донецькому напрямку ворог обстрілював наші підрозділи з танків, ствольної та реактивної артилерії. З метою розвідки маршрутів логістичного забезпечення та об’єктів критичної інфраструктури вів повітряну розвідку БпЛА.

На Краматорському напрямку російські окупанти завдали авіаударів поблизу Спірного. Здійснили спробу розвідки боєм у районі Серебрянки. Після вогневого ураження від наших воїнів вдалися до втечі. Штурмовими діями ворог намагався покращити тактичне становище неподалік Спірного, успіху не мав, відійшов. У районі Івано-Дарʼївки бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілював із артилерії та танків цивільну інфраструктуру населених пунктів та позиції сил оборони. Завдав авіаційних ударів в районах Соледара та Веселої Долини. Вів повітряну розвідку БпЛА оперативно-тактичного рівня. Здійснив спробу розвідки боєм поблизу Соледара, зазнав вогневого ураження та втік. Противник вів наступ у районі Зайцевого, успіху не мав, відійшов. Бої тривають.

На Авдіївському напрямку, окрім обстрілів низки населених пунктів із артилерії, окупанти завдали авіаційних ударів біля Мар’їнки. Ворог вів штурмові дії у напрямках Красногорівки та Пісків, успіху не мав, відійшов. У районі Первомайського бойові дії тривають.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках загарбники не припиняють обстріли вздовж лінії зіткнення. Противник задіяв авіацію біля Пречистівки та Вугледара. Вів повітряну розвідку БпЛА оперативно-тактичного рівня. Здійснив спробу ведення розвідки боєм в районі Пречистівки, після вогневого ураження відійшов. Веде наступ в районі Павлівки, бойові дії тривають. Розгорнув та активно використовує комплекси радіоелектронної боротьби.

На Південнобузькому напрямку ворог зосереджує основні зусилля на утриманні займаних позицій. Продовжує розвідку БпЛА. Здійснював обстріли зі ствольної та реактивної артилерії і танків вздовж всієї лінії зіткнення.

Українські ракетно-артилерійські підрозділи виконують вогневі завдання по командних пунктах, скупченнях техніки та польових складах боєприпасів противника. Втрати російських окупантів уточнюються.

Віримо у Збройні Сили України!

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine