Увага: у Львівському районі безпекова ситуація під контролем відповідних служб. Правоохоронці, Нацгвардія, тероборона та добровольчі формування цілодобово працюють у посиленому режимі

Минулої доби на території Львівщини була повітряна тривога – попередження про ракетні удари.

Нагадуємо: не ігноруйте сирени! Дбайте про себе і близьких – перебувайте в укритті до відбою.

Категорично заборонена фото-та відеофіксація місць влучання ракет, дислокацій підрозділів ЗСУ, тероборони та переміщення української військової техніки.

Не будьте інформатором ворога – очікуйте офіційної інформації та не довіряйте фейковим медіа.

Робота критичної інфраструктури у громадах району забезпечена, об’єкти працюють відповідно до умов воєнного часу та потреб громадян.

Львівський район продовжує приймати вимушених переселенців з інших регіонів України, їм допомагають волонтери та координують працівники Львівської РВА та рад у селах і містах району.

Поліція у Львівському районі опрацювала 219 звернень від громадян.

Разом – ПЕРЕМОЖЕМО!