Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Платники податків запитували про правильне застосування податкового законодавства. Найбільше запитань було щодо порядку отримання податкової знижки, застосування РРО/ПРРО, погашення податкового боргу, зокрема, в розмірі до 3060 гривень, звірки по платежах до бюджету, про особливості нарахування і сплати мінімального податкового зобов’язання громадянам та майнових податків.

На всі озвучені запитання під час «гарячої лінії» надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного законодавства.

Керівник інспекції нагадав платникам про переваги спілкування з податковою службою в онлайн режимі за допомогою Електронного кабінету платника, мобільного застосунку «Моя податкова». Крім того, закликав громадян до прояву свідомості та високої податкової культури, адже своєчасна та в повному обсязі сплата податків забезпечує економічну стабільність нашої держави.