Власне житло – це міцний фундамент і добра допомога дітям, які обділені батьківським піклуванням. Сьогодні у місті Бібрка трьом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі від помешкань.
Однокімнатну квартиру загальною площею 36,8 кв. м придбали для 22-річної дівчини. Вартість помешкання – 499 тис. гривень, з яких 167 тис грн. – профінансовано з районного бюджету.
Ще більше новин:
Відбулась зустріч з представниками ОТГ
Кваліфіковані консультації – в Кам’янка-Бузькій ДПІ
"Пліч-о-пліч": під час волейбольних змагань у Жовкві та Пустомитах визначили переможців!
Баскетбол: у Львівському районі тривають змагання «Пліч-о-пліч»
Головне станом на цю добу
Робота Офісів підтримки цивільного населення, які діють при Львівській РВА