Троє мешканок Бібрської громади із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ключі від власних домівок

Власне житло – це міцний фундамент і добра допомога дітям, які обділені батьківським піклуванням. Сьогодні у місті Бібрка трьом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі від помешкань.

Однокімнатну квартиру загальною площею 36,8 кв. м придбали для 22-річної дівчини. Вартість помешкання – 499 тис. гривень, з яких 167 тис грн. – профінансовано з районного бюджету.

Ще одне житло у місті Бібрка, чотирикімнатний будинок загальною площею 68,3 кв. м, отримали дві сестри. Вартість нерухомості становить 926,284 тис грн., з яких 490 тис грн. виділили з районного бюджету.