Відбулась 9-та позачергова сесія Львівської районної ради VIII скликання

Засідання місцевих рад є важливими подіями соціально-економічного та суспільно-політичного життя в територіальних громадах, районах та областях, на яких приймаються необхідні для забезпечення життєдіяльності рішення.

Сьогодні на позачерговому засіданні розглянули ряд значущих питань, у тому числі щодо затвердження районного бюджету Львівського району на 2022 рік.
У цілому на порядок денний сьогоднішньої сесії було винесено питання стосовно:
– затвердження окремих районних програм (з міжнародного співробітництва та європейської інтеграції на 2021-2022 роки; пожежної та техногенної безпеки Львівського району, направленої на забезпечення функціонування 10 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області на 2021-2022 роки; програми «Чисте довкілля» на 2021-2022 роки; підтримки розвитку територій Львівського району на 2021 рік в новій редакції);
– затвердження витрат на утримання Львівської районної ради та її виконавчого апарату на 2022 рік.
Також заслухано та затверджено звіт щодо виконання районного бюджету за січень-вересень 2021 року.
Під час розгляду та обговорення майже одноголосною підтримкою затверджено всі питання порядку денного.