Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» вчергове проводитиме конкурс.

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних/волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі.

Завдання Конкурсу:

•популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

•відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

•інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

•популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу задля вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

За більш детальною інформацією звертайтеся: www.blagoukraine.org.

Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний тел. (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs@blagoukraine.org.