Триває реконструкція двох навчальних закладів Підберізцівської громади

Ремонтні роботи відбуваються у Чорнушовицькому НВК та ЗДО «Білочка».

Реконструкцію будівлі Чорнушовицького НВК І-ІІ ступенів розпочали у 2022 році. Наразі там утеплили фасад будівлі, виконали частину внутрішніх робіт та перепланування внутрішніх приміщень.

У закладі облаштують навчальні класи, санвузли, харчоблок з їдальнею, груповий осередок.

Роботи відбуватимуться у дві черги.

Згідно із проєктом, в НВК буде й укриття типу «Будинок Хоббіта».

Поки що на об’єкті завершили демонтаж покрівлі, її замінюють, демонтаж фасаду, внутрішньо-оздоблювальні, інженерні роботи, влаштування 2-ох укриттів, встановлення каналізації.

Отож, тут зможуть навчатися у належних умовах для 100 дітей із громади.

Також у закладі влаштують спортивний та дитячий майданчики, проїзди з твердим покриттям, пішохідні зони, озеленення території.

Тим часом сучасну реконструкцію ЗДО «Білочка» розпочали у 2021 році.

У закладі здійснять перепланування внутрішніх приміщень, ремонт, оздоблення стін, стель, заміну покриття підлоги, заміну внутрішніх мереж опалення та вентиляції, електрики, водопроводу та каналізації, заміну покрівлі, облаштування харчоблока, для економії енергоресурсів – утеплення фасаду, фундаменту, підлог, перекриття; влаштування твердопаливної та газової теплогенераторної.

Наразі на об’єкті завершили демонтаж покрівлі будівлі, виконали частину внутрішніх робіт та здійснили перепланування приміщень, розпочали зовнішнє дощове каналізування.

Невдовзі тут здобуватимуть дошкільну освіти 40 дітей.

Для них облаштують дитячий майданчик, пішохідні доріжки, благоустрій території.

Навчальні заклади також будуть доступні для маломобільних груп населення.

Важливо, що, відповідно до проєкту, завдяки технологіям енергоефективності у закладах зможуть зменшити тепловтрати на майже 85%.

Працюємо задля комфорту наших дітей!

Фото Alyona Nikolayevich