В Унівській лаврі відбувся молебень за мир в Україні

25 серпня очільниця Львівської РВА Христина Замула разом із сім’ями військових із Перемишлянської, Бібрської та Глинянської громад, які зараз бережуть наш спокій на фронті, та родинами захисників, які віддали своє життя у війні із окупантами, взяла участь у молебні в Унівській лаврі.

Також опісля Львівська РВА організувала спілкування сімей із керівництвом територіальних громад, пенсійного фонду, поліції, РТЦК та управління соціального захисту щодо їхніх потреб і проблем, які треба негайно вирішити.

Нагадаємо , з ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького у Львівському районі працюють три консультаційно-координаційні центри, де надають підтримку вимушено переселеним українцям, військовим та їхнім родинам:

Адреси та контакти:

📍м. Городок, майдан Гайдамаків, 5; тел.: 067 471 0719.

📍м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

📍м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

❗️ Усі послуги можна отримати після заповнення анкети: https://cutt.ly/mXDsW14.

Працюємо разом до Перемоги!🇺🇦