k2FtbBdWr1

Триває прийом заявок на участь у грантовій програмі «Культура без бар’єрів»

17 січня о 18:00 за київським часом спливає термін подачі проєктних заявок на грантову програму «Культура без бар’єрів», яку розробили у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

«Віримо, що завдяки нашій з вами спільній роботі інклюзивні проєкти та ініціативи в Україні будуть сталими, а люди з інвалідністю та їхні родини отримають більше можливостей для соціальної адаптації та творчого самовираження», – зазначив Богдан Кожухар, проєктний менеджер програми.

У межах програми на 2022 рік пропонують три ЛОТи:

ЛОТ 1. Підтримка митців з інвалідністю. Результатом має стати реалізація проєктів, у яких митці з інвалідністю є авторами або безпосередніми виконавцями та учасниками культурно-мистецьких заходів, тобто є інтегрованими у процес створення культурних продуктів на рівні людей без інвалідності.

ЛОТ 2. Мистецтво без бар’єрів. Результатом має стати створення якісних інклюзивних культурних продуктів, які орієнтовані на потреби людей з інвалідністю, інклюзивна адаптація наявних продуктів або, наприклад, підтримка інклюзивних мистецьких освітніх програм для професіоналізації людей з інвалідністю.

ЛОТ 3. Безбар’єрне суспільство. Результатом має стати підтримка створення публічних та доступних платформ для поширення інклюзивних продуктів задля задоволення культурних потреб людей з інвалідністю або, наприклад, підтримка масштабних публічних подій та соціальних інформаційних кампаній, які привертають увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, формують повагу до їх прав та потреб, стверджують інклюзію як базову цінність для суспільного розвитку.

Обирайте ЛОТ і продукт та подавайтеся на конкурс від Українського культурного фонду до 17 січня, 18:00 за київським часом. Деталі –  на сайті.