Центри обслуговування платників Львівщини працюють у штатному режимі

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що під час воєнного стану протягом останніх тижнів в окремих центрах обслуговування платників податків Львівської області періодично виникають перебої з постачання електроенергії.

При цьому у світловий робочий час центри обслуговування платників за відсутності повітряних тривог продовжують свою роботу, однак у дещо обмеженому форматі.

Так, платники податків можуть отримати консультації з усіх питань діяльності податкового органу, подати документи для розгляду податковим органом, надати заяви за формою №1ДР та №5ДР, №10ДР із ксерокопіями необхідних документів для отримання облікової картки платника податків, отримати готові витяги, довідки, ліцензії.

Однак у разі відсутності електроенергії державні податкові інспекції не мають можливості надавати послуги, які потребують доступу до інформаційних баз даних податкового органу.

Тому нагадуємо, що через Електронний кабінет можна здійснити багато операцій без відвідування податкового органу (cabinet.tax.gov.ua), надіславши необхідні заяви та документи та отримати відповідь в Електронному кабінеті.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та будемо раді допомогти та надати адміністративні послуги вчасно. BankID).