Цього тижня відбудеться Форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука правової держави»

Вже у четвер, 11 листопада, стартує VI Форум «Ефективнемісцевесамоврядування як запорукадемократичної та правовоїдержави». Форум триватимеупродовждвохдніві складатиметься з п’ятипанельнихдискусій та щеоднієїбліцсесії.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, захід проведуть на онлайн-платформі ZOOM.

Під час Форуму говоритимуть про наступне:

• Зміни до Конституції в частині децентралізації та реформування місцевих державних адміністрацій;
  • Асоціації органів місцевого самоврядування: принципи Європейської хартії місцевого самоврядування та законодавче регулювання в Україні;
  • Міськіагломерації;
  • Розвиток гірських територій;
  • Захист прав внутрішньопереміщенихосіб.

Захід організовує Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерство розвитку громад та територій України, Львівська ОДА,Донецька ОДА, Луганська ОДА за сприяння та підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Приблизно 50 спікерів долучаться до Форуму у двох студіях, що у Києві та в Краматорську, а також онлайн.

Цільова аудиторія Форуму: представники/-ці органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади з усіх регіонів України. Мови заходу: українська та англійська.

Обов’язкова реєстрація за посиланням. Напередодні презентації зареєстрованим учасникам/-ця мнадішлють посилання на захід в Zoom.

Довідково:

Форум проводять з 2017 року, щоб обговорити стан та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні. Планується, що під час Форуму учасники обговорять актуальні питання законодавчого регулювання у сфері місцевого самоврядування та територіальної організації влади, відповідні європейські стандарти та іноземний досвід.