Цьогоріч на Львівщині передбачено  реалізувати 16 інфраструктурних об’єктів у межах програми «Велике будівництво», серед них  – 5 у Львівському районі.

Про реалізацію інфраструктурних об’єктів в межах програми Президента України «Велике будівництво» на Львівщині сьогодні, під час брифінгу у Гал-Інфо, розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Зокрема в частині шкіл передбачено здійснити будівництво загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня в с. Братковичі.

У межах Програми «Велике будівництво» реалізують проєкти з будівництва двох дошкільних навчальних закладів на загальну суму 30,5 млн грн. Це:

– Реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26 в с. В’язова.

– Реконструкція нежитлового приміщення з розширенням за рахунок добудови та надбудови другого поверху під дошкільний навчальний заклад на 40 місць у с. Воля-Висоцька.

Серед спортивних об’єктів – планують здійснити:

– Реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на вул. Черемшини,29(31) у м.Львові;

– Реконструкція будівлі басейну ДЮСШ «Тризуб плюс» на вул. Галицькій,1 в с. Давидів Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Загалом цьогоріч у Львівській області планують реалізувати 16 об’єктів, серед них – школи, садочки, об’єкти спорту, ЦНАП. На це передбачено 294,3 млн грн бюджетних коштів з різних джерел. Це і ДФРР, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, обласного та місцевих бюджетів.

Джерело: https://loda.gov.ua/news?id=59383