Вплив децентралізації на архітектурну діяльність та містобудування обговорили під час науково-практичної конференції

26 травня у Львівському палаці мистецтв у рамках «Весняного будівельного форуму – 2021» відбулась науково-практична конференція «Нове лице пам’яток культурної спадщини Львівської області».

Вплив децентралізації на архітектурну діяльність, повноваження органів місцевого самоврядування у сфері містобудування, відповідальність громад за збереження культурної спадщини на їх території, необхідність та можливості реставрації архітектури з дерева, професійні принципи відтворення творів з каменю – ключові питання доповідей, обговорень та дискусій учасників конференції.
Науково-практичний захід проведено департаментом архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації.
Весняний Будівельний Форум – важлива будівельна подія, яка об’єднує основні напрямки галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії, показує будівельний цикл від складення та погодження архітектурного проєкту до кінцевого спорудження. Під час Форуму обговорюють актуальні питання будівельної галузі, відбуваються презентації та семінари. Цьогоріч захід триває 26-28 травня.