k2FtbBdWr1

Цими вихідними вакцинуватимуть пріоритетні групи населення, які зареєструвалися через додаток «Дія»

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час прес-конференції 12 травня повідомив, що Уряд підтримує ініціативу щодо проведення у вихідні вакцинації українських громадян, які записалися на щеплення за допомогою застосунку «Дія».

«У суботу та неділю є незадіяні потужності в кабінетах щеплень. Ми бачимо графік, що в будні спостерігається високий рівень вакцинації, проте у суботу та неділю є просідання за кількістю вакцинованих, тому можемо відкривати для всіх охочих такі можливості вакцинації. Запрошую до вакцинування, адже це один зі шляхів, який дасть для України та кожної окремої області можливість швидше виходити з карантинних обмежень», — повідомив Глава Уряду та додав, що Україна законтрактувала достатню кількість безпечних вакцин для щеплення всіх охочих цього року.

За словами регіонального координатора з вакцинації проти коронавірусної інфекції на Львівщині Олега Когута, мова йде про вакцинацію громадян віком від 65 років, які реєструвалися через додаток «Дія». Пункти щеплення обдзвонюватимуть громадян, які реєструвалися через «Дію» та повідомлятимуть про таку можливість.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині провакциновано 66 157 осіб. За останню добу – 1384 особи. Другу дозу вакцини отримали 542 особи.