k2FtbBdWr1

Туризм Львівщини в наступному році отримає з обласного бюджету 5 млн гривень фінансування

Обласна рада ухвалила рішення про виділення фінансування для «Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області» на 2022 рік. Відповідно до документа, який підтримали обранці,  з бюджету Львівщини буде виділено 5 млн грн.

Загалом програма діє з 2021-го по 2025-й рік. На початку минулого року виділили 3 млн грн, а протягом року обласні обранці її дофінансовували.

«Можемо порадіти за те, що депутати цього разу початково виділяють більше фінансування на розвиток туризму, аніж це було на початку 2021-го, – коментує Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської області. – Попереду реалізація проєктів секторальної підтримки – «TourTurka 2.0», глемпінг-парк у національному природному парку «Сколівські Бескиди», реставрація вілли Гопляна в Трускавці.

Важливо й те, що цього року від початку дії програми у нас зокрема відбулося 11 виїздів у межах проєкту «Експедиція громад: фокус на туризм», ними було охоплено 18 громад області. Створено Туристичний кластер Львівщини, а наша область виступила ініціатором заснування Асоціації курортів України».

З-поміж окремих пунктів фінансування програми на 2022 рік – 1,75 млн грн виділили на промокампанію, 1,03 млн грн – на маркетингові заходи, зокрема на таргетинг. На організацію заходів передбачено 700 000 грн, на навчання й тренінги – 240 000 грн.

На навігацію, а це насамперед ознакування туристичних шляхів, закладено 730 000 грн, облік природно-лікувальних ресурсів й створення інвестиційно-рекреаційного портфеля Львівщини – 300 000 грн. Ще 250 000 грн – на розробку стратегічних документів та дорожніх карт для територіальних громад, які обирають туристичний або ж курортний вектор розвитку.