170 млн гривень скерували з обласного бюджету на ремонт доріг Львівщини

Депутатський корпус затвердив зміни у Програму розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху та виділила на її фінансування у 2022 році 170 млн грн.

“З цих коштів 115 млн грн  скерують на проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування, тротуарів, велодоріжок, влаштування майданчиків для відпочинку, стоянок і місць відстою транспортних засобів, 50 млн грн – на ремонт доріг комунальної власності та 3 млн грн використають на здійснення освітлення пішохідних переходів та аварійно небезпечних ділянок на дорогах області”, – прокоментував директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

У Резервний фонд дорожньої інфраструктури заклали 2 млн грн.

Водночас, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зазначив, що цього року в області відремонтували понад 200 кілометрів автомобільних доріг місцевого значення.  Найбільші об’єкти  – дорога Мшанець – Стрілки, Ясенів-Золочів, Перемишляни – Чемеринці, Стрілки -Новий Кропивник,  Бориня -Боберка, де ремонт продовжать у наступному році. Окрім того, департамент працював над реалізацією проєкту “Мале карпатське коло”.