У 6 закладах освіти Львівського району проведуть капітальний ремонт захисних споруд

Протягом травня-червня 2023 року Львівська обласна військова адміністрація приймала проєктні заявки від територіальних громад області та визначила перелік об’єктів, на які буде спрямована субвенція з державного бюджету щодо реалізації проєктів, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, реставрацією та капітальним ремонтом захисних споруд цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти (зокрема виготовлення проектної (проектно-кошторисної) документації у разі її відсутності) відповідно до вимог ДБН.

Громадами району було подано заявки від 15 закладів освіти для співфінансування виготовлення ПКД та капітального ремонту захисних споруд навчальних закладів. Переможцями відбору стали 6 проєктів, які відповідають критеріям. Загальна сума фінансування – 5023.5 тис. грн, в т. ч. 3818.5 тис. грн – з державного бюджету, 1205.0 тис. грн – з місцевих бюджетів. Зазначені проєкти будуть реалізовані в Жовківській (2), Бібрській (1), Городоцькій (1), Куликівській (1) та Рава-Руській (1) громадах.