Архівне управління Львівської райдержадміністрації інформує

Протягом минулого тижня до архівного управління Львівської районної державної адміністрації надійшло 160 звернень, зокрема: 2 запити депутатів місцевих рад, 2 адвокатські запити, 5 журналістських запитів, 1 запит Пустомитівської окружної прокуратури, запит Відділу Держгеокадастру у Пустомитівському районі.

Також опрацьовано заяви громадян щодо: дозволу приватизації земельних ділянок; довідок підтвердження нарахування заробітної плати та періоду роботи на ліквідованих установах і господарствах, при виході на пенсію.

Окрім цього, протягом зазначеного періоду виконано 199 довідок соціально-правового характеру. Цього тижня до установи надійшли документи постійного зберігання і з кадрових питань в кількості 183 справи.

Управлінням систематично надається методична допомога щодо впорядкування документів реорганізованих підприємств та організацій, а також проводиться звірка з Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області щодо видачі довідок.