Протягом грудня поточного року база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 1333 постраждалі особи, у тому числі 370 фотодокументами.

Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів опрацював інформацію державних архівів Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.
Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 123 922  репресовані особи. Ознайомитися з даними.
Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про постраждалих від репресій 1920–1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я особи та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.