У базі даних «Український мартиролог XX ст.» відтепер доступна інформація про 123 922 репресовані особи

Протягом грудня поточного року база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 1333 постраждалі особи, у тому числі 370 фотодокументами.

Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів опрацював інформацію державних архівів Дніпропетровської, Житомирської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.
Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 123 922  репресовані особи. Ознайомитися з даними.
Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про постраждалих від репресій 1920–1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я особи та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.