k2FtbBdWr1

У Бібрській школі організували учнівську конференцію

До 30-річчя відновлення Незалежності України у школі імені Уляни Кравченко відбулась конференція учнівського самоврядування «Україна: кроки до незалежності».

В межах конференції розглянули та обговорили шлях до свободи в масштабі цілої держави, окремої громади та осередку самоврядування у школі.

Свої доповіді презентували вчителі та учні. Дітям також розповіли про найуспішніші українські стартапи, історію їх створення та результати втілення.

«Кому як не молодим лідерам творити подібні конференції. Ви – те покоління, яке буде будувати державу, якої українці прагнуть. Ви – той осередок людей майбутнього, які будуть продукувати та втілювати нові ідеї. Така конференції невід’ємна частина вашого навчання. Учнівське самоврядування у школі Уляни Кравченко активно працює і уже втілює ідеї, які побудують нову державу», – звернулась до молоді начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Ірина Сислюк.

Участь у заході взяли також представники учнівського самоврядування із профільного табору у Свіржі.

«Окрім доповідей та дискусій молодь також працювала в командах над творчим проектом «Україна через 10 років». Кожна із команд представила своє бачення держави в недалекому майбутньому. Школярів цікавили розвиток та вдосконалення україномовного кінематографу, книговидавництва, Youtube-каналів, ліквідація корупції, завершення війни на сході держави, реалізація туристичних та архітектурних проектів, усвідомлене землекористування та сортування сміття», – наголосила директорка Бібрського ОЗЗСО І-ІІІст. ім. Уляни Кравченко Галина Гавінська.

Усі візії школярі перенесли на папір та сформували часову капсулу, яку закопали у подвір’ї школи, аби через 10 років звірити бачення дітей із реаліями.

Учасники конференції відвідали шкільний музей Уляни Кравченко, де для гостей підготували театралізовану екскурсію.