k2FtbBdWr1

У День Європи Гімн України та Європи вже вдруге зазвучав на найвищій вершині Подільської височини – на горі Камулі

У День Європи Гімн України та Європи вже вдруге зазвучав на найвищій вершині Подільської височини – на горі Камулі.

Як відомо, у травні є три дні Європи: 5 травня День Європи святкує Рада Європи, 9 травня День Європи святкує ЄС, а щороку у третю суботу травня – Дні Європи в Україні.
Цьогоріч Україна подала заявку, щоб стати кандидатом на вступ у ЄС. У великій війні з російськими окупантами українці захищають європейські цінності та свободи.
Саме тому ми й просимо застосувати до нашої країни особливу, пришвидшену процедуру надання статусу кандидата та члена Європейського Союзу.
Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація ініціювала сходження на найвищу вершину Подільської височини – гору Камулу на Бібреччині як вияв вдячності нашим мужнім захисникам за відвагу, боротьбу і оборону. Дякуємо також ДП “Львівський лісгосп” за допомогу в організації.
До слова, сходження на вершину до Днів Європи відбулося вже другий рік поспіль.
Висота гори Камули — 471 м над р. м. Вона є пам’яткою природи. Складається з пісковиків. На горі є невисокі мальовничі скелі з гротами. Вершина вкрита буковим лісом природного походження та буково-грабовими насадженнями.
Через Камули проходить головний Європейський вододіл.
На місцевому цвинтарі в Романові є могили Січових Стрільців, яким належить уже всесвітньо відома українська пісня “Ой у лузі червона калина”.