«Писанки відродження» помандрували у Новояворівськ

До Новояворівська привезли великодні писанки, які вціліли в боях за Київ

На площі перед ПК «Кристал» представлено 98  писанок, які вціліли після знищення російськими військами ландшафтного парку «Добропарк» у Макарівському районі на Київщині.
Їх було 585. Під час боїв за столицю більшість з них була знищена, але вцілів один склад, в якому була частина писанок – 140, на деяких із них можна побачити сліди пошкоджень або чорного диму. Писанки розписані майстрами з цілої України – була навіть книга про кожного автора та про кожну писанку і те, що вона символізує, але станом на сьогодні її не змогли знайти. З 2016 року писанки експонували на Софіївський площі в Києві та в Добропарку.
На писанках зображені багато різних символів: ікони, церкви, воїни, козаки, українські хатини, аніме, тваринки. Також писанки з рядками вірша Тараса Шевченка.
Побачити вцілілу виставку великодніх писанок можна впродовж 21 та 22 травня.
 Звертаємось до мешканців та гостей громади з проханням бережно ставитися до виставки писанок.
Новояворівська міська рада організувала виставку за сприяння голови Львівська районна державна адміністрація Христини Замули.