k2FtbBdWr1

У Дні Донора у Львові можна стати донором крові: у Будинку Воїна організовують «Red Brunch»

2 листопада з 09:00 до 13:00 год у Будинку Воїна за адресою: м. Львів, вул. В. Короленка, 1а кожен охочий може стати донором крові під час сьомого «Red Brunch» у межах проєкту «Я, Ніна». Захід проводять за підтримки ГО «Tarilka.org», постійних партнерів Сім’ї Ресторанів Діми Борисова, які частуватимуть донорів після кроводачі, Smakuli, Pizza Veterano Львів та Ukrainian Military Coffee.

З собою потрібно обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код. Для іноземців, які бажають стати донорами, потрібно мати документ, що посвідчує особу та посвідку на проживання в Україні. Для участі у події необхідна наявність COVID-сертифікату або ПЛР-тесту.

Важливо! Донорам необхідно бути офіційно зареєстрованими у м. Львів чи Львівській області АБО проживати у Львові не менше, ніж 6 місяців на момент здачі крові, мати документ, що це підтверджує (довідка з роботи, навчання, оренди житла тощо). Громадянам, які мають посвідчення донора або пенсійне посвідчення, наявність львівської реєстрації не обов’язкова.

ЩО ОТРИМУЄ ДОНОР КРОВІ:
♥️ Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг
♥️ Участь у лотереї і можливість виграти класні призи
♥️ Сотні плюсів до вашої карми!

Щоб стати донором у Львові на Дні Донора від проєкту «Я, Ніна», необхідно заповнити форму за посиланням та надати чесні відповіді до 23:00 30 жовтня 2021 року.

Донором крові в Україні може бути здорова людина віком > 18 років, вагою > 60 кг, яка не має протипоказів до донорства.

Якщо ви:

  • приймаєте ліки
  • хворієте, маєте хронічні захворювання
  • маєте проблеми з зором
  • чи стоїте на обліку
  • протягом останнього року у вас були будь-які хірургічні втручання чи процедури за допомогою голки
  • впродовж останнього року ви робили пірсинг або тату
  • у вас низький рівень гемоглобіну (рівень гемоглобіну визначають лікарі в день здачі крові) — донорство крові вам протипоказане або на тимчасовій або на постійній основі