Продовжується виплата заробітної плати шахтарям області

_1619779984_447x234_3_0_nw

Вчора, 29 квітня, на рахунок ДП «Львіввугілля» поступили кошти від реалізації вугільної продукції. Про це повідомляють у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

З отриманих коштів працівникам ДП «Львіввугілля» було виплачено 20% від березневого фонду зарплати.

Так, станом на 30.04.2021 виплачено 88% зарплати за березень 2021 року.

Стосовно виплати заборгованості із зарплати за січень-лютий 2021 року в  ДП «Львіввугілля» проведено інвентаризацію та дані передано в Міністерство енергетики України.

Окрім того, варто зауважити, що  23 квітня, за результатами робочої зустрічі, де обговорювали питання заборгованості з виплати заробітної плати в ДП «Львіввугілля», за участі депутатів Верховної Ради України, голова облдержадміністрації Максим Козицький особисто звернувся листом до Міністра фінансів Сергія Марченка з проханням сприяти мобілізації коштів за згаданою вище бюджетною програмою з IV кварталу 2021 року для виплати заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» за січень-березень 2021 року.

Розповісти у соціальних мережах

В Україні запрацювала соціальна карта територіальних громад
Малий та середній бізнес може безоплатно отримати консультації зі стратегії та маркетингу
«Тут використовують сучасні методики, і це дає видимий результат», - Віталій Загайний відвідав реабі...