k2FtbBdWr1

У Доброгостові облаштували спортивний майданчик для мініфутболу

У Доброгостові Трускавецької громади відкрили майданчик для мініфутболу зі штучним покриттям. Його облаштували у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини зі співфінансуванням з бюджету громади.

Майданчик розташований на території Доброгостівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Івана Боберського. У ліцеї з початковою школою та гімназією навчаються понад 400 учнів. На майданчику вони зможуть займатись під час уроків фізичної культури та у вільний від навчання час.

«Доброгостів – дуже спортивне село. Тут є спорткомплекс «Карпати», місцева футбольна команда – одна з найсильніших на Дрогобиччині. Важливо, аби школярі мали змогу системно займатись ігровими видами спорту і продовжували спортивні традиції», – зазначив заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Андрій Тур.

Нагадаємо, цьогоріч у межах Комплексної програми, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА, передбачено облаштування 13 майданчиків та реконструкцію 3 стадіонів.  Вже завершені роботи на майданчиках у Рудках, Дідилові Новояричівської громади, селі Сокіл Кам’янка-Бузької громади та Рудники Миколаївської громади.