4,5 млн грн: в області триває фінансування реставрацій пам’яток архітектури національного значення

_1635501520_613x321_3_0_nw

Цього тижня продовжено фінансування з бюджету розвитку обласного бюджету видатків капітального характеру.

Зокрема, на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення перераховано кошти для оплати робіт з реставрації та реабілітації об’єктів комплексу пам’ятки архітектури національного значення ХVІІІ ст. Архикатедрального Собору Святого Юра в м. Львові (впорядкування території горішнього і долішнього подвір’їв, реставрації дзвіниці, брам та огорожі, завершення реставрації Митрополичих палат, влаштування об’їзду пінічного і західного корпусів капітули) в сумі 4,0 млн гривень.

Зазначимо, що на початку жовтня для реставрації з обласного бюджету виділили 15 млн грн.

Окрім того, на Програму „Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області” зокрема, на реставрацію дзвіниці дерев’яної церкви Собору Пресвятої Богородиці, пам’ятки архітектури національного значення 1724 р. у с. Лоні перераховано кошти в сумі 0,4 млн грн та  на реставрацію пам’ятки архітектури національного значення – дерев’яної церкви Св. Михаїла 1663 р. у с. Ісаї – 0,1 млн гривень.

На Львівщині може з’явитися Центр для вакцинації людей зі списку очікування додатку «Дія»
Львівщина вшосте долучиться до Всесвітнього дня прибирання
Близько 650 тисяч гривень виділять з обласного бюджету для придбання житла 4 дітям-сиротам області
У Львові презентували унікальний проєкт синтезу мистецтва та технологій «Звуки міста»