Вчора у Глинянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття Класу безпеки. Ця подія стала знаковою не лише для школи, але й для всієї громади, адже в умовах воєнного стану питання безпеки дітей виходить на перший план.

Клас безпеки – це новий освітній простір, створений в рамках спільного проекту Міністерства освіти та ДСНС України. Мета – навчити дітей основам безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, надати їм знання та навички, які допоможуть зберегти життя та здоров’я, а також відкриває перед учнями нові можливості для розвитку та самореалізації.

Під час урочистостей учні школи разом з вчителями креативно презентували Клас безпеки, використовуючи цікаві розповіді, руханки, музичні композиції. Долучилися до заходу також фахівці ДСНС, медицини та психології, поділившись своїми знаннями та досвідом з учнями.

Важливість цього проєкту складно переоцінити:

– він дає можливість учням отримати знання та практичні навички з питань безпеки життєдіяльності, що може врятувати їм життя в надзвичайних ситуаціях;

– сприяє формуванню у дітей відповідальності за власне життя та здоров’я, а також за життя та здоров’я оточуючих;

– створює умови для розвитку критичного мислення, прийняття рішень та командної роботи;

– стає центром просвітницької та профілактичної роботи з питань безпеки, залучаючи до неї не лише учнів, але й батьків, вчителів та всю громаду.

Відкриття Класу безпеки – це лише початок. Попереду – нові навчальні програми, тренінги та семінари, які допоможуть учням Глинянської ЗЗСО бути готовими до будь-яких викликів.

Зазначимо, облаштування класів безпеки проводиться за кошти обласного та місцевого бюджетів.