У Городоцькому ККЦ впродовж цього тижня працювала БО “Право на захист”

У Консультативно-координаційному центрі міста Городок при Львівській РВА – не втомлюємося допомагати людям, які вимушено переїхали на Львівщину.

Зокрема, впродовж цього тижня працювала Благодійна організація «Право на захист». Завдяки роботі цієї організації, надано особам з числа ВПО

✔гуманітарну допомогу,

✔юридичні консультації,

✔психологічну підтримку

✔реєстрацію на фінансову допомогу

Також юристи БО «Право на захист » зустрілися із тимчасовими переселенцями, які проживають у соціальному центрі «Іскра любові» села Переможне, де надали юридичні консультації.

Окрім цього, чергову гуманітарну допомогу (продукти та засоби гігієни) отримали 140 внутрішньо-переміщених осіб , які через воєнні дії покинули свої домівки та проживають зараз у Львівському районі від БО «Право на захист».

Працювала мобільна бригада БО «Право на захист» зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН.

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14

або відвідавши ККЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1а ; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Телефон гарячої лінії 112.