У Кам’янка-Бузькій ДПІ консультують щодо заповнення податкової декларації

Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області постійно роз’яснюють актуальні питання податкового законодавства, зокрема консультують щодо декларування доходів громадян, в тому числі й щодо нюансів подання податкової декларації для отримання податкової знижки.

Так, нещодавно фахівці інспекції розповіли платникам про особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи за минулий рік, терміни її подання та сплати визначених податкових зобов’язань.

Було зазначено, що декларація про майновий стан і доходи подається до 1 травня 2024 року у разі обов’язкового декларування доходів, а для отримання податкової знижки  – до 31 грудня 2024 року. Декларацію можна подати в будь-який зручний спосіб: за допомогою Електронного кабінету чи застосунку «Моя податкова», поштою, особисто або уповноваженою на це особою.