У Кам’янка-Бузькій ДПІ продовжують інформувати платників про новації податкового законодавства

Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області систематично проводять роз’яснення вимог чинного податкового законодавства.

Так, нещодавно було проведено чергову зустріч із підприємцями щодо поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», про вимоги Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Крім того, податківці роз’яснили порядок нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання за земельні частки (паї); про обов’язок погашення податкового боргу; про належне відображення даних по сплаті податків, заповнення «Призначення платежу» в умовах дії міжнародного стандарту ІSО 20022; про переваги використання сервісу «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua)».