У Кам’янка-Бузькій відбулась зустріч з родинами військовослужбовців

Прибули родини з трьох територіальних громад Львівського району: Кам’янка-Бузької, Жовтанецької та Новояричівської.

Зустріч організована Львівською райдержадміністрацією спільно з Координаційним центром підтримки цивільного населення при Львівській ОВА.

Зустріч минула у форматі діалогу, де кожен бажаючий зміг задати запитання і отримати відповідь.

Обговорено актуальні питання щодо соціального та юридичного супроводу родин військовослужбовців, які постраждали від російсько-української війни, зокрема:

– оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих;

– проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз;

– алгоритм пошуку зниклих безвісти;

– питання відстрочки від служби для членів сімей загиблих;

– пільги, які гарантовані законами України;

– психологічної, медичної та гуманітарної підтримки.

На запитання родин відповідали: т. в. о голови Львівської РДА Андрій Ковальський, начальник управління соціального захисту населення Львівської РДА Ігор Гуменюк, голова ГО «Асоціації ветеранів війни та учасників АТО-ООС Кам’янеччини» Роксана Терлецька, психотерапевт Мальтійської служби у справах біженців Леся Захарчук.

Крім цього, у діалозі взяли участь: представники органів місцевого самоврядування, Пенсійного фонду, Офісу підтримки військовослужбовців та членів їх сімей, Реабілітаційного Центру «Назарет» о. Василь Білас, Регіонального центру координації штабу з питань поводження з військовополоненими на Львівщині Властимира Шкрибало, Львівського РТЦК та СП, спільноти Св. Егідія Юрій Ліфансе, КНП «Кам’янка-Бузької ЦРЛ», партнерські організації, духовенство.

Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький, офіси координаційного центру працюють у кожному районі Львівщини, керівник центрів Галина Бордун.

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті https://loda.gov.ua/project/57381

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1 А;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4;

Номер телефону Офісу допомоги Львівського району: 067 471 00 83.