“Пліч-о-пліч”: під час волейбольних змагань у Жовкві та Пустомитах визначили переможців!

«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»: під час волейбольних змагань у Жовкві та Пустомитах визначили переможців!

Емоції вирували, азарт зашкалював, а м’яч блискавично перелітав через сітку – сьогодні у Жовкві та Пустомитах відбулись запеклі волейбольні змагання.

У Жовкві на майданчику зустрілися 6 команд юнаків з: Рава-Руської, Добросинсько-Магерівської, Жовківської, Куликівської, Кам’янка-Бузької та Жовтанецької громад.

Переможцем стала команда Гійченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Руської міської ради.

Також у Пустомитах на волейбольному майданчику вирували не менш емоційні баталії. Змагалися команди Мурованської, Солонківської, Щирецької та Пустомитівської громад.

Тріумфаторами стали хлопці з Пустомитівський ліцей 1. Їх майстерність та командний дух допомогли здолати суперників і завоювати звання чемпіонів.

Команди-переможці здобули почесне право представляти Львівський район на фінальних районних змаганнях.

Вітаємо переможців! Бажаємо їм нових спортивних звершень та яскравих перемог!