Театральне мистецтво поєднує в собі практично всі види мистецтв. Театр був і є вагомим засобом впливу на становлення свідомості людини й нації.
Тому задля відродження і подальшого розвитку українського аматорського театрального мистецтва, що базується на найкращих традиціях національної культури, зростанню значення аматорського театру, підвищенню художньо-виконавської майстерності колективів, виявленню і підтримці мистецьких талантів та встановлення творчих зв’язків між аматорськими театральними колективами області сьогодні у місті Кам’янка-Бузька провели традиційний обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральне Надбужжя».
Участь у конкурсі взяли також театральні колективи п’яти територіальних громад Львівського району, зокрема: Ширецька, Комарнівська, Пустомитівська, Кам‘янка-Бузька та Новояричівська. Учасникам необхідно було представити програму тривалістю 30 хв (фрагмент або одноактова вистава на основі української, зарубіжної класичної та сучасної драматургії). Огляд-конкурс «Театральне Надбужжя» оцінювало журі.
Ще більше новин:
Визначено переможців ІІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської ...
На Львівщині власники зруйнованого майна можуть отримати житлові сертифікати для купівлі нової домів...
У Львові вперше відбудеться Lviv Urban Forum
Фахівці служби у справах дітей Львівської РДА надали консультації з питань соцзахисту дітей Комарнів...
Про проведення сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Податкові новації в умовах воєнног...
Відділ економіки та агропромислового розвитку Львівської райдержадміністрації інформує