У ККЦ міста Городок надають допомогу соціально вразливим групам населення

У Консультативно-координаційному центрі міста Городок при Львівській РВА (далі ККЦ) – не втомлюємося допомагати людям, які вимушено переїхали на Львівщину.

Впродовж тижня працювали такі благодійні фонди та організації:

✅ Благодійний фонд «Право на захист» ,

✅Благодійний фонд «Премєр Уржанс Інтернасьональ».

Завдяки даним організаціям ККЦ отримали можливість надати особам з числа ВПО:

🟢 гуманітарну допомогу

🟢 юридичні консультації

🟢 психологічну підтримку

☑️ Юридичні консультації для внутрішньо переміщених осіб на цьому тижні надавала юрист з БО «Право на захист».

☑️ Здійснено виїзд БО «Премєр Уржанс Інтернасьональ» до місця компактного проживання ВПО в соціальний центр «Іскра любові» с.Переможне , де було оглянуто медичними працівниками та отримали ліки за наявності особи з числа ВПО.

☑️ Крім цього працював психолог від організації «Поемєр Уржанс Інтернасьональ» яка надавала безкоштовну психологічну допомогу особам,які через воєнні дії покинули свої домівки та проживають зараз у Львівському районі.

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши ККЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1 А ; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Телефон гарячої лінії 112

Дякуємо всім організаціям та закордонним партнерам за підтримку і допомогу громадянам України!

Дякуємо за сприяння!

Галина Бордун

Христина Замула

Дякуємо Максим Козицький за підтримку ініціатив!

Львівська обласна державна адміністрація