У Комарнівській громаді відкрили добровільну пожежну дружину

5 квітня у м. Комарно відбулося урочисте відкриття добровільної пожежної дружини. У заході взяла участь голова Львівської районної держадміністрації Христина Замула.

За словами Христини Замули, добровільна пожежна дружина у громаді є вкрай важливою, адже у випадку надзвичайної ситуації рятувальники зможуть оперативно реагувати на виклики, а вчасна допомога – це врятовані життя та майно.

Отож,тепер безпеку та спокій населення Комарнівської громади забезпечуватиме команда чотирьох пожежників-добровольців, які пройшли спеціальну підготовку та отримали необхідні знання та навички для ліквідації надзвичайних ситуацій.

«Під час повномасштабної війни кожен з нас робить свій внесок у Перемогу.

Пожежники – гарантія безпеки для наших громадян.

Тому дякую усім причетним за створення цього важливого пожежного пункту і щиро зичу рятувальникам спокійних чергувань та якомога менше тривожних викликів!», – зазначила у вітальному слові очільниця Львівської РДА.