Здійснено об‘їзд виборчих дільниць Комарнівської територіальної громади

31 жовтня 2021 року відбудуться позачергові вибори Комарнівського міського голови Львівського району. Тож учора провели об’їзд виборчих дільниць щодо забезпечення, відповідно до нормативів, облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування.

Предметом інспектування було дотримання встановлених законодавством вимог щодо облаштування та матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, особливо, що стосуються санітарної безпеки громадян в умовах епідемічної ситуації. Зокрема, оглянуто приміщення, де працюють ДВК. Увагу звертали на належний вигляд кабінок для голосування, забезпечення дільниць скриньками для голосування, безперебійним електропостачанням, засобами протипожежної безпеки, аптечками тощо. Також не оминули питання роботи комісій з попередніми списками виборців.
Перевірка спрямована на те, щоб забезпечити усім учасникам виборчого процесу належні умови для волевиявлення під час виборів Комарнівського міського голови.