У Куликівській та Добросинсько-Магерівській громадах цьогоріч відкриють ЦНАПи

Начальниця Львівської РВА Христина Замула 15 серпня оглянула хід будівництва Центрів надання адмінпослуг у Куликівській та Добросинсько-Магерівській громадах району.

За словами очільниці Львівської РВА, тут надаватимуть паспортні та інші адмінпослуги, консультації мешканцям громади. Кошти на ремонтні роботи скерували із обласного бюджету. Відкриття ЦНАПів заплановане ще цьогоріч.

“Важливо, що під час будівництва врахували потреби людей із інвалідністю, подбавши про зручності у вбиральнях та пандуси. У теперішній час такі проєкти є частиною відбудови країни, тому їх роблять на роки, зважаючи на інтереси усіх мешканців і забезпечуючи їхній комфорт. Тому продовжуємо працювати й розвивати громади!”, – наголосила Х.Замула.