У Куликівській ТГ відбулося засідання комісії  з питань легалізації виплати заробітної плати

11 травня відбулося спільне засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Куликівській селищній раді.

Оформлення трудових відносин, підвищення заробітної плати та своєчасність її виплати безпосередньо впливає на соціальний захист працівників. Від сум нарахованої заробітної плати залежить надходження податку на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом формування бюджетів.

Під час спільного засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з представниками Куликівської ТГ заслухали інформацію керівників шести підприємств щодо офіційного працевлаштування, підняття рівня заробітної плати та сплати податків.

Також семеро підприємців Куликівської громади надали письмові пояснення з питань дотримання трудового законодавства

Підсумовуючи, роботодавцям наголосили на важливості дотримання законодавства про працю.

Зазначимо, за підсумками IV кварталу 2022 року в громаді 21 суб’єкт господарювання, який у списку «мінімізаторів» по сплаті заробітної плати. Розмір пенсії є похідною від розміру легально нарахованої заробітної плати та тривалості страхового стажу. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.