У Львові відкрили оновлений обласний молодіжний центр

18 січня відбулося відкриття оновленого Львівського обласного молодіжного центру, що був відремонтований за кошти обласного бюджету, а також співфінансуванню від УВКБ ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Ці зміни зробили його ще комфортнішим та сучаснішим. Тепер у центрі є все необхідне для того, щоб молодь могла повноцінно розвиватися та реалізовувати свій потенціал.

ЛОМЦ – один з перших центрів в Україні, заснований у червні 2001 року. І сьогодні Львівська область, чи не єдина в Україні, розвиває мережу молодіжних центрів. В області є 48 об’єктів молодіжної інфраструктури, серед них – 28 комунальних установ.

Варто зазначити, що, в межах проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області», у 2023 році 16 центрів отримали фінансування на ремонт приміщень, купівлю офісної техніки, на важливі молодіжні проєкти та заходи, у тому числі 4 центри у Львівському районі.