k2FtbBdWr1

У Києві триває Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021»

Сьогодні, 8 червня,  заступник голови Львівської обласної адміністрації Віталій Загайний взяв участь у роботі ХХХІІІ  Міжнародної  агропромислової  виставки  «АГРО-2021» у м. Києві. 

Львівщина є однією з 10 областей України, які представляють аграрний потенціал області.

У рамках  виставки  понад 20 провідних підприємств харчової і переробної промисловості та виробників сільськогосподарської продукції Львівщини презентують  свою продукцію.

Урочисте відкриття виставки відбулось за участі   Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

«Ми пишаємося тим, що в цьому році максимально концентровано направили кошти на підтримку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, компенсації кредитної ставки, фермерства. Для нас важливо в наступному році цю підтримку збільшити й закласти основу для того, щоб аграрний сектор в Україні динамічно розвивався», – підсумував Міністр.

Львівщина має значний аграрний потенціал, цікаві ідеї та втілені проекти, унікальну  обласну програму підтримки  та розвитку сільського господарства,  які заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний представив  Міністерству аграрної політики та продовольства України.

«За останні 5 років в області спостерігається позитивна динаміка нарощення обсягів виробництва валової сільськогосподарської продукції. Зокрема, за 2020 рік обсяги виробництва валової с/г продукції склали 24,0 млрд. грн, що в порівнянні з 2019 роком збільшено на 4,4 %. Слід зазначити, що за темпами приросту обсягів валового виробництва Львівщина посіла 1 місце серед регіонів України, за обсягами – 14 місце», – зазначив Віталій Загайний.

Нагадуємо що в рамках заходу, який проходитиме до 10 червня, відбудеться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.