У Львівській області ще 4 дитини з категорії сиріт отримали ключі від власного помешкання

Ще чотири дитини з числа дітей-сиріт отримали ключі та документи від власного житла. Урочисте вручення відбулось сьогодні в Радехові, що в Червоноградському районі.

Одна однокімнатна квартира розташована в Радехові, ще дві – в Червонограді. Також житло для дітей з вказаних категорії придбали в Буську та в селі Павлів.

«Напередодні Нового року усі загадують бажання та очікують на здійснення своїх мрій. І сьогодні мрія здійснилась одразу для чотирьох дітей. Новий 2022 рік приніс їм власне житло, а разом з ним – стабільність. Нехай помешкання будуть осередками домашнього затишку, який так чи інакше потрібен усім нам», – начальник Служби у справах дітей Володимир Лис.

Разом з цим, ключі від власної квартири отримав учасників бойових дій на Сході України.

Придбати житло вдалося завдяки коштам з бюджетів різних рівнів: Львівського обласного, Червоноградського районного та Радехівського міського. Загальна сума з обласного бюджету складає 576 тисячі гривень.

До вручення ключів долучились міський голова Радехова Степан Коханчук, голова Червоноградської РДА Андрій Дяченко, а також голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький.

Нагадаємо, що напередодні у Давидові ключі від власного житла отримали два брати – детальніше.