У Львівській філії обласного центру зайнятості найбільше пропозицій працевлаштування

За кількістю вільних робочих місць і вакантних посад в області лідирує Львівська філія обласного центру зайнятості, де до уваги клієнтів понад чотири тисячі варіантів працевлаштування, – про це інформує обласний центр зайнятості.

Так, на початку червня цього року за сприяння спеціалістів обласної служби зайнятості роботу шукали 3738 осіб зі статусом безробітного. Більшість з них –жінки (71,9%), 28,3% – складала молодь віком до 35 років, 40,6% – жителі сільських поселень.

Серед зареєстрованих безробітних 54% мали вищу освіту. Ще 33% –професійно-технічну, 13% – загальну середню.

У перші дні літа служба зайнятості оперувала інформацією про наявність в області 6226 вакансій, тобто в середньому на одне вільне робоче місце претендував один безробітний.

Середня заробітна плата в актуальних вакансіях, які задекларували працедавці, становила 11,0 тисяч гривень. Найвища винагорода зафіксована у таких сферах економіки як водопостачання, каналізація, поводження з відходами (14,4 тис. грн), сільське, лісове та рибне господарство (13,3), будівництво (13,1), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (12,9), професійна, наукова та технічна діяльність (12,4 тис. грн).