Запрошуємо громади запровадити послугу з формування життєстійкості

Триває відбір територіальних громад до пілотного проєкту. Громади-переможниці зможуть запустити нову соціальну послугу – формування життєстійкості. Вона передбачає безкоштовну психосоціальну підтримку кожному з мешканців громади, які її потребуватимуть.

Долучитися до проєкту може кожна територіальна громада України. Для цього виконавчим органам сільських, селищних, міських, районних у містах рад, або військовим адміністраціям населених пунктів потрібно подати офіційну заявку в електронній формі із зазначенням основної інформації про:

🔸 назву територіальної громади та області,

🔸 контактну особу від громади (номер телефону та електронна пошта),

🔸 кількість жителів у громаді,

🔸 наявність вільного та придатного для надання послуги приміщення.

🔸 згоду благодійника надати пожертву громаді для облаштування такого приміщення та/або забезпечення його утримання.

Детальний перелік документів знайдете на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23499.html

⏰ Відбір територіальних громад триває до 13 лютого 2024 року (до 23:59).

Заявки можна подати:

🔸 через електронну систему взаємодії органів виконавчої влади або

🔸 за адресою: info@mlsp.gov.ua з копією на адресу vidbirgromadi@gmail.com або

🔸 листом за адресою: за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

ℹ️ Проєкт реалізується Міністерство соціальної політики України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.