У Львівській області розпочався проєкт зі зберігання зерна

Малі і середні агровиробники Львівського району мають можливість звернутись у Львівську аграрну дорадчу службу щодо зберігання зерна у полімерних рукавах

У Львівській області розпочався проєкт зі зберігання зерна, підтриманий Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у рамках ініціативи AGRI-Україна. Виконавцем проєкту є Львівська аграрна дорадча служба.

У партнерстві з сільськогосподарським кооперативом виробників зернових і олійних культур «Колос Агро» та з використанням обладнання від USAID АГРО, Львівська аграрна дорадча служба допоможе зберегти близько 100 т зерна від 200 фермерів Львівщини. Окрім надання потужностей і техніки для зберігання, проект передбачає проведення щомісячного моніторингу якості та налагодження спільного збуту зерна.

У рамках ініціативи AGRI-Україна, оголошеної Урядом США в липні цього року, USAID АГРО передала у Львівську область 174 полімерних рукави, 2 навантажувачі та бункери-перенавантажувачі для зберігання зерна. Сервісні послуги передбачають пакування зерна в рукави з подальшим забезпеченням заходів із моніторингу зберігання, розпакування та допомогу у продажу акумульованої продукції зернових. Реалізація цього проєкту дозволить вирішити нагальні потреби у зберіганні врожаю в умовах різкого падіння цін на вирощену продукцію. Це слугуватиме основним чинником збереження бізнесу та його прибутковості аграріїв району.